У спортивній залі РДГУ, 25 березня 2024 року професорсько-викладацьким складом кафедри ТПФКіС спільно зі студентською радою РДГУ, було організовано та проведено Відкритий чемпіонат РДГУ

з настільного тенісу серед здобувачів та здобувачок вищої освіти в одиночному розряді.

Здобувачі були розділені на 4 групи, де ігри відбувалися за коловою системою. У наступний етап змагань вийшло 8 гравців, де вони змагалися уже за кубковою системою.

Здобувачки склали одну групу та зіграли кожна з кожною.

За підсумками змагань переможцями та призером стали:

Здобувачі:

І місце – Писарчук Михайло (Педагогічний факультет)

ІІ місце – Муляр Максим (Факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики)

ІІІ місце – Шуляк Юрій (Педагогічний факультет)

Здобувачки:

І місце – Чапайло Анастасія (Психолого-природничий факультет)

ІІ місце – Ющук Віта (Факультет математики та інформатики)

ІІІ місце – Попач Вікторія (Педагогічний факультет)

Усі учасники отримали масу задоволення, а переможці і призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Організатори змагань щиро дякують усім учасникам та уболівальникам змагань, а також особливу подяку висловлюємо нашим захисникам за можливість організовувати та приймати участь у спортивних заходах!