Вітчизняна дослідницька інфраструктура продовжує зазнавати значних втрат через війну. Попри це, існує низка важливих міжнародних ініціатив, спрямованих на підтримку науковців, серед яких Грантова програма для науковців від університетів Данії SAR — Fellowship Denmark. Такі програми надають дослідникам можливість продовжувати свою наукову діяльність, долучатися до міжнародних проєктів та зміцнювати зв’язки з європейськими освітніми й дослідницькими інституціями. Однією з тих, хто скористався цією можливістю, стала доцентка Алла Фрідріх із кафедри теорії та практики іноземних мов та методики викладання, яка здобула перемогу в грантовій програмі SARU — Denmark 2024. А. Фрідріх отримала запрошення від Роскільде Університету (RUC) в Данії приєднатися до їхньої науково-дослідницької лабораторії. Це досягнення відкриває нові можливості для інтеграції у міжнародну академічну спільноту та сприяє зміцненню співпраці з науковцями на світовому рівні. Завдяки участі в програмі значно покращиться якість наукових досліджень, будуть впроваджені інноваційні методології, а також встановлено високі стандарти академічної досконалості на кафедрі. Основна перевага цієї програми полягає в розвитку міжнародних наукових проєктів, що дозволить розширити академічні мережі та посилити глобальний вплив університету. Обмін знаннями, методологіями й досвідом сприятиме інноваціям та збагаченню освітнього процесу, що матиме позитивний вплив як на викладачів, так і на студентів.