22 жовтня 2024 року в контексті роботи наукового студентського гуртка «Морально-етичні проблеми дослідницької діяльності молодого вченого» було проведено патріотичний захід на тему «Особливості національного світогляду та характерології українського народу як підґрунтя української культури». У святі взяли участь здобувачі вищої освіти другого року навчання, магістри і викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету. Ведучими заходу стали студенти-другокурсники Катерина РОМАНЧУК та Анна ГОЛОВАЧ. Організаторами заходу: зав. кафедрою, доц. Тетяна СУРЖУК, доц. Тетяна СОРОЧИНСЬКА, доц. Людмила ЛУК’ЯНИК та доц. Людмила БІСОВЕЦЬКА. В рамках заходу було представлено презентацію на означену тему, проведено історичну вікторину «Сторінками минулого», інтелектуальні ігри «Знайди правильне твердження!» та «Відгадай ключове слово кросворду!» Учасники обох команд («Кращі з кращих» та «Колорит нації») впоралися із завданням. Перемогла Дружба!