07.10.2024
Майбутнім корекційним педагогам під час навчання дуже важливо не тільки ознайомитися з теоретичними основами виховної роботи в закладах спеціальної освіти, але й розвинути навички організації виховних заходів для дітей з ООП. На лабораторних заняттях з теорії та методики виховання дітей з порушеннями мовлення (доц. Руденко Н.М., група ДЛ-41) студенти активно долучаються до організації корекційно-виховних занять на базі ГО «Передзвін».
08.10.2024
Наші майбутні логопеди (група Л-21) на занятті з дисципліни "Арт-терапія в інклюзивній освіті" (викладач - Оксана Борисова) ознайомились зі специфікою використання казкотерапії в професійній діяльності.
09.10.2024
Викладачі кафедри взяли участь у роботі ХVІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Неперервна освіта: актуальні дискурси» Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Широкий спектр проблематики освіти усіх рівнів та напрямів/галузей було обговорено у перший пленарний день. Другий день роботи конференції був присвячений обговоренню психолого-педагогічних аспектів компетентнісної парадигми сучасної неперервної освіти, стану та перспектив розвитку дошкільної, початкової, інклюзивної освіти, інноваційних педагогічних технологій в Україні та за кордоном.
10.10.2024
В заході до Дня ментального здоров'я, організованому на базі ГО "Передзвін", взяли участь наші студенти груп Л-31 (Якимчук Тетяна, Миколайчук Олена, Корінець Марина, Молчанович Марина, Погорілець Богдана, Процун Дар'я, Андрощук Анна, Рибак Аліна, Лукша Юлія, Дячук Марина, Яремчук Христина, Василюк Тетяна, Бобешко Анна) і ДЛ-42 (Абрамчук Олена, Ступницька Карина, Павлюк Дарія).
15.10. .2024
На лабораторних заняттях зі спецметодики початкового навчання мови студенти групи Л-31 презентували конспекти уроків для дітей із ТПМ із різноманітним дидактичним матеріалом.
16.10.2024
Навчання через гру – не просто слова! Вивчаючи тему «Пошуково-дослідницька діяльність в освітньому процесі закладу дошкільної освіти» у рамках курсу «Педагогіка гри в закладі дошкільної освіти» (викладач – доцент Ольга Козлюк), наші студенти довели, що наука може бути цікавою і веселою. Створивши міні-лабораторії з креативними назвами, вони показали, як зробити навчання цікавим та захопливим для дошкільнят. Це було справжнє свято дитячої допитливості!
16.10.2024
Розвиток мислення – важливий складник професійного зростання кожного педагога. Адже саме завдяки різним видам мислення ми можемо створювати та застосовувати інноваційні методи навчання, швидко адаптуватися до змін, надихати та виховувати дітей, які вміють критично мислити. Саме в цьому мали можливість переконатися студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта, які вивчають курс «Педагогіка гри в закладі дошкільної освіти». Наші студенти 4 курсу, майбутні вихователі, як справжні детективи дитячого світу, мали можливість зануритися у захопливий світ педагогіки гри. На заняттях розбирали, як дизайн-мислення допомагає створювати інноваційні освітні середовища, як розвивати креативність у дітей та чому критичне мислення таке важливе в сучасному світі. Впевнена, наші студенти вже готові творити справжні дива у своїх майбутніх групах!
17.10.2024
Викладач Оксана Борисова продовжує презентувати групі Л-21 різні напрями арттерапії. Нещодавно студенти переглянули фільм «Талановитий містер пес», адаптований для дітей із порушеннями зору та слуху. Відтак здобувачі ознайомились зі специфікою кінотерапії, отримавши незабутні емоції. Так можна поєднувати навчання і відпочинок.
18.10.2024
Інформаційні технології - сучасний засіб корекції мовлення. На практичному занятті з логопедії доцент Галина Косарєва ознайомила студентів групи Л-41 зі специфікою використання компʼютерних технологій у роботі з дітьми з мовленнєвими порушеннями.
20.10.2024
Співпраця зі #Школа_ресурсу. На занятті розкрито важливі аспекти перинатальної психології та вплив її на психоемоційний розвиток дітей дошкільного віку. Тренер Оксана Косарєва представила глибокі практичні вправи та можливість заглянути у такі важливі особливості нашого дитинства, що впливають на нас у дорослому житті.
25.10.2024
Продовжуємо співпрацю з громадською організацією «Передзвін» (голова - Марина Косинська). Радіємо успіхам талановитих студентів-логопедів у проведенні занять з молоддю з особливими освітніми потребами
25.10.2024
25 жовтня відбулася Всеукраїнська наукова конференція "Життєві сенси і віра у часи війни. Психологічні та теологічні чинники резильєнтності" (м.Львів). Доц. Косарєва О. І. виступила з доповіддю «Актуальність використання психотерапевтичних методів у роботі з дітьми».
29.10.2024
Як цікаво та доступно пояснити дітям тему "Дроби" демонструють студенти 4 курсу спеціальності 016 "Спеціальна освіта" на практичних заняттях з навчальної дисципліни "Спецметодика математики з основами математики" (викладач - доц. Павлюк Т.О.).
30.10.2024
На занятті зі спецметодики розвитку мовлення студенти групи Л-41 спеціальності
016 Спеціальна освіта представили цікаві вправи та ігри для збагачення словника дошкільників із мовленнєвими порушеннями (викладач - доц. Ольга Шостак).
30.10.2024
У рамках вивчення дисципліни "Історія української культури" студенти груп Л-31 і ПО-21 із доцентом Валентиною Тюскою відвідали допрем'єрний показ пілотної серії вебсеріалу «Зворотна сторона війни» (епізод 1 "Чуєш, світе..?", продюсер - Віктор Булига). Фільм знято за підтримки Українського культурного фонду.
31.10.2024
На лабораторному занятті з вибіркової дисципліни «Основи психосоматики» (доц. Косарєва О.І.) відвідали «Центр інтеграціі», де психолог Центру Олена Ярмолюк ознайомила здобувачів вищої освіти групи Л-31 з травмоорієнтованим підходом у роботі з клієнтами.
31.10.2024
На останньому лабораторному занятті з вибіркової дисципліни «Основи психосоматики» студенти групи Л -31 опрацьовували техніки, які допомагають відреагувати негативні емоції, що викликають стрес і в подальшому психосоматичні захворювання. В кінці заняття була використана вправа «Смітник».