Кафедра духових та ударних інструментів РДГУ запрошує взяти участь у конкурсі який відбудеться 23-25 березня 2018 р.

Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації творчості українських та зарубіжних композиторів, обміну науково-методичним досвідом, розвитку та престижу української національної школи гри на духових та ударних інструментах, привернення уваги громадськості до проблем інструментального та ансамблевого музичного мистецтва в Україні та закордоном.

Вшановуючи світлу пам’ять В’ячеслава Миколайовича Старченка, засновника кафедри духових та ударних інструментів Рівненського державного інституту культури (нині Інститут мистецтв РДГУ), видатного диригента, музиканта, педагога та науковця, доцента, Заслуженого працівника культури України та прекрасної інтелігентної людини, організатори проводять цей конкурс.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО УМОВИ, ВИМОГИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ у VIII Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на дерев’яних духових інструментах ім. В’ячеслава Старченка (23-25 березня 2018, м. Рівне)