Рівненський державний гуманітарний університет розпочинає співпрацю з компанією MOYO.UA. Ми тримаємо руку на пульсі сучасних технологій і знайшли сучасного партнера, що зможе забезпечити наших студентів та викладачів сучасними гаджетами та мультимедійною технікою.

Компанія MOYO.UA включає мережу роздрібних магазинів та інтернет-магазин, який дозволяє здійснювати вигідні покупки всім жителям країни, незалежно від місця проживання. Керівництво компанії серйозно підходить до формування асортименту і цінової політики. Завдяки прямим поставкам і регулярному цінового моніторингу встановлюється конкурентна вартість на весь асортимент товарів, що нараховує тисячі найменувань. Мережа магазинів MOYO.UA - торговий простір для гарантованої якісної покупки, майданчик, націлений на створення тривалих, довірчих і взаємовигідних відносин між покупцем і продавцем.