На допомогу науковому процесу Рівненського державного гуманітарного університету у контексті модернізації вищої освіти, для ознайомлення викладачів університету з Міжнародними наукометричними базами даних, Міжнародними стилями цитувань та посилань у наукових роботах наукова бібліотека РДГУ за участі всіх кафедр університету проводить комплекс інформаційних заходів циклу «Наукові комунікації».

Серед них:

● інформаційно-консультативні семінари-практикуми «Наукометричні та бібліографічні бази даних»;

● інформаційно-бібліографічні платформи «Міжнародні стилі оформлення наукових публікацій»;

● інформаційно-консультативні лекторії «Інституційний репозитарій як засіб підтримки розвитку науково-освітнього середовища закладів вищої освіти».

На заходах наочно демонструються методики, схеми пошуку. Надаються консультації щодо визначення індексу цитувань друкованих видань викладачів РДГУ та ін.