У 2018 році Україна відзначила День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.

У рамках Тижня охорони праці в Рівненському державному гуманітарному університеті було проведено ряд заходів:

  • Організовано виставку-конкурс серед студентів фізико-технологічного факультету на тему «Захищене і здорове покоління».
  • Викладачами кафедри загально-технічних дисциплін й технологій та цивільної безпеки зі студентами проведено зустріч на тему «Захищене і здорове покоління. Працевлаштування після ЗВО, пільги й права молодого спеціаліста».
  • Спеціалістами з охорони праці РДГУ у співпраці з працівниками Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань у м. Рівне та ПрАТ «Рівнеобленерго» проведено презентацію та обговорення фільмів «Захищене й здорове покоління», «Захист від електротравм у побуті» з студентами художньо-педагогічного факультету.
  • Проведено зустріч з трудовим колективом університету на тему «Захищене і здорове покоління».

Back to top