Психолого-природничий факультет РДГУ спільно з факультетом психології СНУ ім. Лесі Українки провели
VIII «Психологічний фестиваль на Світязі»,
який відбувся на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт».

У рамках фестивалю впродовж трьох днів відбувалися: тренінги, майстер-класи, ворк-шопи - з метою ознайомлення різних напрямків сучасної психології та психотерапії, особистого та професійного розвитку учасників, удосконалення та набуття знань у сфері практичної психології, встановлення ділових та дружніх контактів, обміну досвідом.

В рамках навчального проекту «Психологічний фестиваль на Світязі» учасники, під кваліфікованим супроводом керівників проекту, спікерів та тренерів:

• опанували навички лідерства;
  • дізналися про інструменти здійснення самопрезентації;
  • практикувались у розробці планування діяльності;
  • оволоділи механізмами подолання стресу, технологіями ведення успішних перемовин, майстерністю переговорів та виступів перед аудиторією, особливостями організації позитивного суспільного іміджу, командоутворення;
  • ознайомились з основами психології управління, з різними техніками психотерапії;
  • проявили власний творчий потенціал.

Тренери фестивалю презентувати авторські техніки та методики роботи у різних сферах психології, обговорювали актуальні питання у неформальному спілкуванні.

Конструктивні ідеї та цілі – запорука розвитку!