Студенти факультету іноземної філології РДГУ, майбутні вчителі німецької мови, різнопланово підвищують свій професійний рівень. Так, зокрема, студентка п’ятого курсу Богів Ірина взяла участь у всеукраїнському семінарі «Професійні перспективи перекладача», який проходив у Київському національному технічному університеті (КПІ) ім. Сікорського з 01.06. - по 03.06.2018 р. Впродовж роботи семінару 15 найкращих студентів мали змогу прослухати доповіді та взяти участь у «воркшопах», тематика яких була насичена важливими практичними порадами, настановами, застереженнями майбутнім професіоналам та обмін досвідом успішних перекладачів. Разом шукали відповіді на питання:

• Що з того, що зараз викладається студентам у вищих закладах освіти, дійсно знадобиться у професії?
  • Що цінується на ринку праці?
  • Що робити з новітніми тенденціями, сучасними перекладацькими програмами ?
  • Як стати успішним? Що можна і потрібно для цього зробити?

Ці питання були лейтмотивом семінару, проведеного в рамках українсько-німецького року мов.