Викладачі кафедри практики німецької та французької мов  Рівненського державного гуманітарного університету доценти Середюк Лариса Анатоліївна, Джава Надія Арсентівна, Терещенко Тетяна  Вікторівна , Пивоварчук Тетяна Олександрівна, старший викладач Гончарук Руслана Анатоліївна на чолі з деканом факультету іноземної філології професором Ніколайчук Галиною  Іванівною 15-16 червня взяли участь в  Освітньому конгресі: Школа майбутнього- шанси та перспективи, який відбувся в Києві за підтримки Goethe-Institut та Міністерства освіти і науки України . Відбулася широка дискусія про перспективи освітнього процесу та виклики, які стоять перед усіма нами. Захід відкривали Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Надзвичайний і повноважний Посол Німеччини в Україні д-р. Ернст Райхель, директор Goethe- Institut в Україні  Беате Кьолер.