«Європейська ліга професійного розвитку» разом із Економічним Університетом у м. Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує тримісячне міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків (Польща).

Дати стажування: 21.09.2018-21.12.2018

У результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички щодо розробки навчально-методичних матеріалів із застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у м. Краків та можливість упровадження отриманих знань у своєму закладі вищої освіти у подальшому.

Програма стажування складається з п’яти модулів :

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний он-лайн курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Модуль 4. ІТ-технології в аудиторній роботі: спеціальні інструменти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 5. Семінарські заняття та конференція (3-денний виїзний модуль).

Кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  216 годин на базі Економічного Університету у м. Краків (Польща). До  сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до їх виконання та зазначеним індивідуальним проектом, підготовленим учасником під час стажування.

Додатково учасники матимуть можливість взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції із публікацією матеріалів за темою: «Інтернаціоналізація вищої освіти: досвід роботи та перспективи розвитку», яка пройде 20 грудня 2018 року на базі Краківського Економічного університету.

Заявки для участі у стажуванні можна оформити до 20 вересня 2018р.

За детальною інформацією звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ

Program of a 3-month postgraduate internship for scientific and didactic staff from Ukraine

The main goal of the internship is to increase theoretical knowledge and practical skills of doctoral students, academics and lecturers, mastering the latest and unique teaching methods, gaining experience in conducting research, exchanging information and expanding scientific contacts.

PART I (21.09.2018-31.10.2018)
MODULE I
“NEW AND INNOVATIVE TEACHING METHODS” 08-12.10.2018

1. Online lectures: 5 H (1 hour = 45 minutes)