27 листопада 2018 року

інформаційний дайджест

«Слово, думка, образ»

(Дивосвіт художньої літератури)

Світ літератури... Залучення до нього ніби розкриває горизонти всього, що існує довкола, створює нові потреби, вдосконалює нові смаки, формує здатність повноцінно сприймати, глибоко відчувати й розуміти прекрасне в мистецтві, в природі, в людських вчинках і душах. Беззаперечним є вплив художньої літератури на духовний розвиток особистості.

На допомогу студентам у вивченні української та зарубіжної літератури, а також популяризації читання наукова бібліотека РДГУ пропонує цикл заходів «Література у просторі і часі» , в рамках якого і був проведений інформаційний дайджест «Слово, думка, образ» (Дивосвіт художньої літератури).

Цей захід для студентів факультету іноземної філології працівники наукової бібліотеки представили в 2-х частинах.

У першій з них –  бібліопанорамі «Модернізм у зарубіжній літературі»   інформація була спрямована на допомогу у вивченні модернізму як літературного напряму.

Дуже динамічним є сучасний літературний процес. Різноманіття жанрів та тематики вражає. Та серед цієї величезної кількості видань саме читачі визначають найкращі твори.

В другій частині інформаційного дайджесту був представлений літературний калейдоскоп   «Лідери читацьких симпатій», в якому студентів ознайомили з художніми творами  сучасних українських та зарубіжних письменників, відзначених літературними преміями.

Увазі присутніх була представлена виставка художніх творів.