18 грудня у стінах Рівненського державного гуманітарного університету  університету пройшов семінар з підвищення кваліфікації вчителів німецької мови шкіл Рівненської області,  який організовували  кафедра практики німецької та французької мов факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету.  Семінар було присвячено питанням методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної. В заході взяло участь 13 учителів з сільських та районних шкіл Рівненської області.
Мета семінару –  ознайомлення вчителя з новітніми принципами, формами та методами  викладання , які лежать в основі новітньої методики викладання німецької мови "Deutsch lehren lernen " . Семінар провели провідні викладачі кафедри практики німецької та французької мов доцент Середюк Л.А. та доцент Джава Н.А. З привітальною промовою виступила декан факультету іноземної філології професор Ніколайчук Г.І.