Грудень 2018 року для факультету документальних комунікацій та менеджменту РДГУ був насиченим цікавими та радісними подіями. Так, було проведено тиждень факультету, який тривав з 10 по 14 грудня. Кожен день цього тижня мав свою особливу тематику, що дозволило обʼєднати старання та внесок кожного члена нашої великої та дружньої факультетської родини. Серед найбільш вагомих слід відзначити наступні:

11 грудня відбувся конкурс «Студент року - 2018» факультету, який був присвячений 20-річчю підготовки фахівців ДІД.

За звання «Студента року – 2018» змагалися 19 студентів факультету ДКМ у номінаціях: ««Лідер фахової підготовки», «Професійне досягнення року», «Громадський активіст року», «Спортивне досягнення року», «Розробник інформаційних продуктів», «Ведучий та ведуча року», «Творче досягнення року» та «Оптиміст року».

Крім того, відбулося факультетське представлення студентів першого курсу, які виконавши фінальну пісню, умовно перейняли естафету від цьогорічних номінантів і пообіцяли наступного року представити вже власні творчі та наукові здобутки.

Разом з тим, декан факультету, д.е.н., проф. Юхименко-Назарук І. А. нагородила призами переможців написання Всеукраїнського диктанту національної єдності серед викладачів та студентів факультету.

12 грудня на факультеті відбулося справжнє українське дійство - Андріївські вечорниці, насичені народними традиціями зі співами, ворожіннями, танцями, жартами, варениками та калитою. Атмосферу свята додала інша святкова подія – день народження декана факультету.

13 грудня  корпус факультету було прикрашено власними новорічними доробками студентів та викладачів, а також засяяла яскравими вогнями головна ялинка корпусу.

14 грудня у бібліотеці було проведено виставку наукових досягнень викладацького складу факультету ДКМ.

Поряд з радісними і цікавими подіями студенти і викладачі в унісон працювали над успішною здачею залікової сесії студентами факультету та їх підготовкою до іспитів.