08-11 лютого 2019р. у Рівненському державному гуманітарному університеті пройшли робочі зустрічі лідерів проекту «Толерантність та міжкультурний діалог (Tolerance and Intercultural Dialogue)» в рамках європейської програми ERASMUS+. Делегацію гостей приймали перший проректор, доктор психологічних наук, професор Р.В.Павелків та декан факультету іноземної філології, кандидат педагогічних наук, професор Г.І.Ніколайчук.

Зустріч була організована факультетом іноземної філології РДГУ та представниками міжнародної програми ERASMUS+. Протягом декількох днів кропіткої роботи було покладено основу для подальшого проведення проекту, що буде реалізований наприкінці травня 2019-го року на факультеті іноземної філології РДГУ. Участь у даному заході приймуть громадяни України, Азербайджану, Італії, Об’єднаного королівства Великої Британії та північної Ірландії. Усі сторони зустрічі висловили сподівання, щодо успішної подальшої співпраці.