У кривавому протистоянні загинуло більш як сотня мирних українців. Їх назвали Небесною сотнею. Серед них, студент факультету документальних комунікацій та менеджменту РДГУ  Гриневич Едуард Михайлович (31.05.1985 – 20.02.2014, с. Деревок, Любешівський район, Волинська область) – громадський активіст, член партії ВО «Свобода». Герой України.

Едуард – сотник «Волинської січі», яка завжди була на передовій, його нарекли псевдонімом «Нестор». Саме він почав за звичкою записувати в електронний щоденник події та емоції пережиті на Майдані. В ньому хлопець у деталях описує найважчі дні протестів..

«СКАЖІТЬ, МЕНІ ДРУЗІ, ЯК МОЖНА ВОЮВАТИ ЗА КРАЩЕ ЖИТТЯ  І ВОДНОЧАС ДУМАТИ, ЩО ЗА ВАС ВСЕ ЗРОБЛЯТЬ, ЧОМУ ТАК МАЛО СВІДОМИХ УКРАЇНЦІВ, СПРАВЖНІХ НАЩАДКІВ КОЗАКІВ, НЕ БОЯГУЗІВ, …. " ЗА МНОЮ", "ЗА НАШУ УКРАЇНУ НЕНЬКУ" "ЗА МАТЕРІВ"!»  (Едуард Гриневич/щоденник).

«Якби у мене була можливість сказати щось, що було би найважливіше, для кожної людини на землі, я б сказав: "Цінуйте те, що маєте". Ніколи не знаєш, який поцілунок стане останнім, яке дорікання більше ніколи не буде висказане, яка розмова більше ніколи не повториться, з ким більше ніколи не посперечаєшся, та куди вже ніколи не повернешся. Ніколи не знаєш, чим закінчиться наступна історія твого життя, але поки вона продовжується, цінуй кожен момент, кожну секунду, кожну мить...!» - Едуард Гриневич.

Дякуємо тобі наш Герою, за твою відважність, патріотизм, життя, яке ти поклав за нашу свободу і майбутнє!!!

Сьогодні 20 лютого 2019 року у скорботі представники деканату, викладачі та студенти факультету документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету схилили свої голови та вшанували хвилиною мовчання Героя Небесної сотні Гриневича Едуарда Михайловича, - студента факультету ДКМ, який поклав своє життя 20 лютого 2014 року на Майдані під час Революції Гідності.

Уже пʼятий рік поспіль перед меморіальною дошкою запалюється свічка памʼяті, як нагадування про трагічні події в історії нашого народу, про героїв, які ціною власного життя вибороли свободу та майбутнє для нашого народу та країни.

Вічна Вам пам'ять!