Саме тому Рівненський державний гуманітарний університет 26 лютого 2019 року запросив долучитися до спогадів про коротке і величне життя Героя України, Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка учнів 4-х класів  Рівненського НВК «Колегіум».

Під час заходу учні дізналися про шкільні та студентські роки Сашка, його захоплення, мрії, творчі задуми та велику любов до України.

«Ми зворушені…», –  це слова школярів, вчителів та усіх присутніх на заході.

«Такі зустрічі є надзвичайно цінними, адже патріотизм – почуття, виплекане душею,» – зазначила декан художньо-педагогічного факультету, доцент Наталя Богданівна Дзюбишина.

Захід підготували та провели студенти I-го курсу кафедри театральної режисури художньо-педагогічного факультету РДГУ під керівництвом викладача Сокіл Тетяни Григорівни.