Коли іде по місту жінка -
Іде надія, йде весна!
І ручаї сміються дзвінко,
І розквітає далина!
І десь ховається в затінку
Печаль і безлічі тривог.
Іде ласкава й ніжна жінка,
Яку створив для щастя Бог.

"Ода Жінці"! Під такою промовистою назвою прозвучала концертна програма, як дарунок нашому Жіночому єству від чоловічого колективу Рівненського державного гуманітарного університету 6 березня на головній університетській сцені по вулиці Пластова, 31.

З урочистою промовою з нагоди Міжнародного дня прав Жінок і Миру звернувся  Ректор Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Руслан Михайлович Постоловський та голова профспілкового комітету університету Андрій Іванович Шидловський, а також начальник відділу кадрів Микола Михайлович Мельник.

У концертній програмі своє натхнення дарували:

• Біг-бенд кафедри духових та ударних інструментів під керівництвом славетного маестро, відмінника освіти України, доцента Олександра Гайдабури;
  • романтичну мелодію саксофону дарував магістрант Інституту мистецтв Роман Абдалов;
  • музичне вітання звучало від соліста Вінницької обласної філармонії, магістранта Інституту мистецтв Володимира Полторацького;
  • соліста Рівненської обласної філармонії, магістранта Інституту мистецтв Павла Мищука.

Мовою танцю вітали колективи кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету:

• ансамбль сучасного танцю «Неоданс» - керівник Тетяна Лобан;
  • солісти ансамблю бального танцю «Флеш», керівник - заслужений діяч мистецтв України Роман Гриценюк.

Окрасою концертної програми стали чарівні дівчата - солістки: студентка кафедри естрадної музики Анастасія Міщанчук та студентки кафедри пісенно-хорової практики та постановки голосу Катерина Прит та Альона Крайнік. Клас доцента Лілії Сверлюк.
Концерт провели – студенти 1 курсу кафедри театральної режисури художньо-педагогічного факультету: Павло Лабунін, Назар Дзюбановський, Володимир Сущ, Микита Свинцицький. Автор сценарію та режисер – Тетяна Сокіл.

Святкове оформлення сцени здійснила ГО "Студентська рада РДГУ" - голова Софія Сітовська. У концерті прозвучала поезія Вадима Крищенка, Петра Перебийноса, проза Григорія Сокола, поезія Любові Пшеничної. Жінка - це і є весна! З Весною у серці!