Безкоровайна Ольга Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри міжкультурної комунікації, теорії, історії та методики викладання зарубіжної літератури філологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету, відмінник освіти України.

Закінчила факультет іноземної філології Рівненського державного педагогічного інституту, (нині – Рівненський державний гуманітарний університет) з відзнакою. Працювала вчителем англійської мови в ЗОШ № 27 м. Рівного. Продовжила навчання в аспірантурі альма-матер, після закінчення якої в 1998 р. залишилась працювати в університеті  на кафедрі теорії і методики виховання. У 2006-2009 рр. навчалась у докторантурі Рівненського державного гуманітарного університету. У 2010 році захистила докторську дисертацію, з 2012 р – професор, завідувач кафедри методики викладання іноземних мов, з 2021 р. - кафедри міжкультурної комунікації, теорії, історії та методики викладання зарубіжної літератури. Автор  понад 100 наукових та навчально-методичних праць, серед яких монографія, методичні посібники, колективні монографії, публікації у зарубіжних наукових виданнях, що входять до науково-метричних баз даних (Scopus,Web of Science), статті у фахових наукових виданнях України, статті у збірках матеріалів науково-практичних конференцій і семінарів міжнародного, всеукраїнського, регіонального рівнів.

Науковий керівник Навчально-наукової лабораторії РДГУ «Міжкультурна комунікація у професійній підготовці майбутнього вчителя іноземної мови та зарубіжної літератури».

 Здійснює наукову підготовку магістрів та аспірантів, бере активну участь в атестації наукових кадрів як офіційний опонент, член спеціалізованих вчених рад Київського Інституту проблем виховання НАПН України та Рівненського державного гуманітарного університету. Упродовж 2012-2018 років була членом спеціалізованої вченої ради Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Ольга Володимирівна Ьезкоровайна бере участь у роботі спеціалізованих вчених рад Рівненського державного гуманітарного університету з правом прийняття до розгляду та проведення разових захистів дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Керівник кафедральної науково-дослідної роботи на тему: «Міжкультурна комунікація: філологічний та методичний аспекти» (державний реєстраційний номер: 0122U200105). Член редакційної колегії фахового збірника наукових праць Інституту проблем виховання НАПН України «Теоретико-методичні проблеми виховання дітей та учнівської молоді» (категорія Б), (Index Copernicus);  фахового збірника наукових праць. РДГУ «Інноватика у вихованні» (категорія Б), (Index Copernicus), фахового журналу «Нова педагогічна думка» (категорія Б), (Index Copernicus), фахового журналу "Advanced Linguistics" (Новітня лінгвістика) (категорія Б), (Index Copernicus).

 Регіональний координатор миротворчих програм Рівненської області Українського руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння».

 Учасниця проекту «Науковці України – еліта держави. Том III,  запровадженого  ТОВ «ВИДАВНИЦТВО ЛОГОС УКРАЇНИ» ( м. Київ).

Учасниця міжнародного науково-дослідницького проєкту «Шкільний вчитель нового покоління» запровадженого Британською Радою спільно з Міністерством освіти і науки України.

Член організаційного комітету з підготовки та проведення регіональних (2015 р., 2016р.) науково-практичних конференцій та Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Оптимізація процесу навчання іноземних мов у закладах вищої освіти гуманітарного та технічного напрямів» (2019 р.). 

Член робочої групи з розробки освітньо-професійної програми другого (магістерського)  рівня вищої освіти  за спеціальністю 014 Середня освіта  (Мова і література (англійська)).

Стейкхолдер освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта / педагогіка. Кваліфікація: Доктор філософії; розробленої проєктною групою фахівців Інституту проблем виховання НАПН України.

Бере участь у роботі методичного об’єднання вчителів іноземної мови СпШ № 15 м. Рівного в межах реалізації науково-методичної теми: «Впровадження інноваційних технологій, моделей застосування оптимальних форм і методів роботи на  уроках іноземної мови в контексті компетентнісного підходу в умовах НУШ».

Керівник проблемної групи здобувачів вищої освіти ступеня «Магістр» філологічного факультету «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції учнів закладів загальної середньої освіти».

Підвищення кваліфікації.

  1. Участь в методичних семінарах з професійної майстерності в межах проекту «Шкільний вчитель нового покоління» : Зимова школа (16.01-22.01 2016 року, м. Львів) та Літня школа (01.06-08.06 2016 року, м. Рахів Закарпатської області). Сертифікати участі.
  2. Підвищення кваліфікації на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації за програмою «Інноватика у викладанні романо-германських мов» у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова (28.03-15.04 2016 р., м. Київ). Свідоцтво про підвищення кваліфікації.
  3. Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) «Онлайн навчання як нетрадиційна форма сучасної освіти на прикладі платформи GOOGLE MEET GOOGLE і CLASSROOM». Сертифікат ES № 5373\2020, від 22.03.2021 р. м. Люблін, Польща. 1,5 кредита ECTS (45 годин).
  4. Підвищення кваліфікації (міжнародне дистанційне стажування ) в Університеті Марії Кюрі Склодовської (Польща) UMCS (Poland), гуманітарний факультет, Інститут англійської філології (04.02-04.05 2021 р.) (180 годин). Сертифікат №0103/04.05.2021.

Нагороди.

За сумлінну працю нагороджена  нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (посвідчення № 786, наказ МОН України № 396 від 28.09. 2003 р.); медаллю, дипломами та грамотами президії українського руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння» за плідну діяльність, велику організаційну роботу в регіоні щодо впровадження програми дій в межах декади ООН «За культуру Миру  та не насилля в інтересах дітей» (2004-2005 рр., 2008-2009 рр.); Грамотою Інституту педагогіки АПН України за значний внесок у розроблення виховних систем закладів освіти м. Рівного (2008 р.); Почесною грамотою ректорату РДГУ за багаторічну, сумлінну працю, вагомі досягнення у навчанні, науковій та виховній роботі, організацію проєкту спільно з Британською радою «Шкільний вчитель нового покоління» та з нагоди Дня працівника освіти ( 2016 р.); Почесною грамотою обласної державної адміністрації за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм з нагоди 25-річчя факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету (2017 р.); Почесною грамотою Інституту проблем виховання НАПН України за багаторічну, плідну співпрацю, активну участь у підготовці та атестації наукових кадрів, як член спеціалізованої  вченої ради Інституту (2018 р.); Почесною грамотою міського голови м. Рівного В.Хомка за багаторічну плідну наукову діяльність, підготовку висококваліфікованих педагогічних кадрів, проведення науково-практичних конференцій та з нагоди Дня науки (2019 р.).

Back to top