Наукова бібліотека

Рівненського державного гуманітарного університету

провела тематичний вечір

«Вони для нас виборюють життя»,

присвячений Дню українського добровольця.

Захід відбувся 14 березня 2019 р.

в навчальному корпусі №4 РДГУ

(вул. Толстого, 3).

Під час проведення тематичного вечора працівники наукової бібліотеки   ознайомили студентів з історією українського добровольчого руху, який бере свій початок ще з часів Запорізької Січі і спалахує у найважчі періоди нашої історії. Яскравим прикладом для нинішніх добровольців стали Українські Січові стрільці, воїни Української Повстанської Армії. Їхню справу продовжили сучасні воїни захисники, що пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Ці події ввійшли яскравою сторінкою в сучасну українську літературу. Слухачі прослухали вірші, написані як учасниками АТО та ООС, так і поетами, яких надихнули історії героїв. Прозвучали пісні, народжені в ці нелегкі для нашої країни часи.