ЖИФАРСЬКИЙ ДАНІІЛ, студент спеціальності «Маркетинг», успішно пройшов відбір серед кандидатів-здобувачів вищої освіти України і 27 липня 2021 р. включений до складу експертів з акредитації освітніх програм НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ.

15 липня 2021р. на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та за підтримки Українсько-китайської торгової асоціації відбулися четверті Збори Українсько-китайського освітнього альянсу “Один пояс – один шлях”, участь у яких взяв керівник Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ Павло Володимирович Антонюк-Кисіль.

До заходу долучилися представники Міністерства освіти Китаю, китайських навчальних закладів, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського, Київської муніципальної академії музики імені Р.М.Глієра, Київського хореографічного коледжу “Кияночка”.

Спікерами заходу стали:

Лук’яненко Дмитро Григорович, ректор Київського національного
економічного університету імені Вадима Гетьмана;
Чень Чжунфен, президент Українсько-китайської торгової асоціації;
Wang Yanting. Віце-президент професійно-технічного коледжу Caofeidian Vocational and Technical College;
Тарас Голуб, радник прем’єр-міністра з європейської і євроатлантичної інтеграції України;
Ковальчук Остап Вікторович, виконуючий обов’язки ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;
Нечипорук Микола Васильович, ректор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
Злотник Олександр Йосипович, Народний артист України, доктор філософії, професор, ректор Київської муніципальної Академії музики ім. Р.М. Глієра;

Упродовж заходу відбулося підписання засновницьких документів членами Альянсу, який було створено з метою розширення співробітництва у сфері наукових досліджень, культури, поширення знань і впровадження новітніх освітніх технологій. Також учасниками заходу було вирішено розширити перелік членів Альянсу, до якого приєднається й РДГУ.

 

 

У вівторок, 29 червня 2021 р. у межах діяльності Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу РДГУ (директор Центру – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії і методики виховання РДГУ О. Б. Петренко) було зреалізовано благодійну акцію для вихованців Ясининицького навчально-реабілітаційного Центру, ініційовану Волонтерським центром «Від серця до серця»

         На кошти, зібрані студентами педагогічного факультету РДГУ та викладачами кафедри теорії і методики виховання, були закуплені розвивальні іграшки, спеціальні зошити-прописи та смаколики, які були передані дітям-сиротам навчально-реабілітаційного центру.

         Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до акції!

Окрема подяка наймолодшій волонтерці – Ані Стельмашук, яка разом зі студенткою Тетяною Василишиною та доцентами кафедри – керівниками Волонтерського Центру Ж. Г. Стельмашук й Н. М. Гриньковою не лише безпосередньо передала дарунки дітям, але й погралася з ними, ще й навчила діток новим іграм. Надзвичайно приємно бачити в очах діток, які із захопленням зустріли волонтерів, радість і щастя; приємно чути їхній безтурботний сміх.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у діяльності нашого Волонтерського Центру. Лише спільними зусиллями ми зможемо зігріти серця діток, подарувати частинку нашої душі, добра і любові, яких вони так потребують!

Пам’ятаймо: чужих дітей не буває! Добро творити легко!

Наказом Міністерства освіти і науки України передбачено можливість складання ЄВІ під час спеціально організованої сесії за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб, що відбудеться 11 вересня 2021 року в усіх обласних містах України (крім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Реєстрація вступників проводитиметься в РДГУ з 27 липня по 5 серпня 2021 р. (м. Рівне, вул. Ст. Бандери, 12, каб. № 8).

Участь у спеціально організованій сесії ЄВІ можуть взяти вступники:

  • що реєструвались для участі в основній сесії, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • що не встигли зареєструватися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії 540 грн.

Для здійснення реєстрації треба надіслати на електронну адресу приймальної комісії університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

Не забудьте зазначити:

у темі листа – прізвище, ім’я, по батькові;

у тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Університет зобовязується:

сформувати екзаменаційний лист учасника ЄВІ;

вносити виправлення у разі допущення помилок на підставі звернень учасників з допомогою електронного або мобільного зв’язку;

надіслати скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті учасника;

надіслати екзаменаційний лист з допомогою  поштового зв’язку (якщо про таку необхідність буде зазначено в заяві-анкеті).

Оформлений екзаменаційний листок необхідно отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

З програмою ЄВІ, загальною характеристикою тесту, схемою нарахування балів можна ознайомитись за посиланням https://testportal.gov.ua/yevi-yefvv-2021-roku/.

Якщо під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Усі необхідні консультації щодо реєстрації можна отримати за телефонами:

098-475-67-22

0362-26-48-69

Посилання на заяву-анкету https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/zrazok-zayava-anketa_YEVI_YEFVV.pdf

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ

ПСИХОЛОГО-ПРИРОДНИЧОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Сьогодні Ви маєте унікальну можливість взяти участь у програмі «Подвійний диплом» за спеціальністю 053 «Психологія (Практична психологія)» (РДГУ) та «Психопрофілактика» (Гуманітарно-Природничий університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща)). Унікальність цієї програми полягає в тому, що за рейтингом освітнього визнання спеціальність «Психопрофілактика» посіла перше місце серед інших за даними Міністерства освіти і науки (Республіка Польща) у 2019-2020н.р.  

Керівництво університету доклало чимало зусиль, щоби участь у програмі для студентів РДГУ була безкоштовною. Відтак, це одна з перших спільних програм з ЄС, за яку студентам не потрібно сплачувати власні кошти за навчання. Студенти будуть оплачувати тільки за проживання у гуртожитку.

Навчання за програмою буде відбуватися у традиційній або дистанційній формі на базі РДГУ та за визначеними дисциплінами на базі Гуманітарно-Природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові (упродовж певних семестрів відповідно до угоди).

Працівники Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ зроблять усе можливе для комфортного перебування студентів за кордоном і допоможуть вирішити усі питання, пов’язані з візовою підтримкою (у разі потреби) та побутом під час перебування у стінах УЯД.

Рекомендуємо Вам скористатися унікальною нагодою для підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці та побудови успішної кар’єри!

Поспішайте – набір триває до 1 вересня 2021р.!

 

 

Колектив художньо-педагогічного факультету
вітає старшого викладача кафедри хореографії
Манелюк Еллу Валеріївну,
якій указом Президента України №274/2021
присвоєно почесне звання "Заслужений діяч мистецтв України".

Здобутки Елли Валеріївни створені щоденною наполегливою працею,
тож нехай це досягнення додає життєвих сил, віри, натхнення, а успіх окриляє душу!

Back to top