23 червня 2026 р. в мистецькому просторі «Студка» пройшли Мистецькі гостини для внутрішньо переміщених осіб – жителів гуртожитків РДГУ.

У рідний дім українців постукала війна, сьогодні їх зустріла Поліська земля, а другим домом стали гуртожитки нашого університету.

По-батьківськи, щиро, родинно прозвучало слово підтримки та єднання від Ректора РДГУ – доктора психологічних наук, професора Романа Павелківа.

Любляче усіх присутніх вітала організаторка заходу, ініціаторка зустрічі – директор Студмістечка Віра Бабак. Віра Михайлівна кожному жителю при зверненні знаходить розраду, добре слово, кожного підтримає, навіть про їх чотирилапих друзів потурбується.

Піднесла дух глядачів директор Департаменту соціальної та ветеранської політики Рівненської міської ради Олена Петрик.

А керівник центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь. Рівне» Богдан Дужик згадав події воєнних днів, перші дні прибуття внутрішньо переміщених осіб і як нині відбувається співпраця з центром.

Мистецькі гостини відбулись за участю творчих колективів факультету музичного мистецтва та художньо-педагогічного факультету:

Вокального ансамблю та солістів-виконавців:
• Олени Легкобит
• Олесі Васильєвої
• Мирослави Герело

Вокальний клас доцента Лілії Сверлюк.

Студентів кафедри хореографії:
• Анни Марії Гудзало
• Анни Ярмоли

Клас старших викладачів кафедри хореографії Ілони Легкої та Лариси Волошиної.

Особливий подарунок для діток та дорослих був від фокусника Максима Павловського, випускника-магістранта кафедри театральної режисури.

А також зустріч із улюбленцем багатьох дітлахів – пухнастиком Котиком, який завітав на фотосесію та подарував подаруночки від організаторів заходу.

Автор сценарію та ведуча – Тетяна Сокіл.

Зустріч пройшла в затишній родинній атмосфері єднання українських сердець, побажання завершення війни та мирного майбутнього нашій державі.

А солодкий стіл та дискотека від організаторів заходу додали ще більшої снаги, щоб такі зустрічі відбувалися частіше.

IMG_2928
IMG_2928
IMG_2941
IMG_2941
IMG_2962
IMG_2962
IMG_2978
IMG_2978
IMG_2987
IMG_2987
IMG_3010
IMG_3010
IMG_3014
IMG_3014
IMG_3024
IMG_3024
IMG_3029
IMG_3029
IMG_3039
IMG_3039
IMG_3046
IMG_3046
IMG_3051
IMG_3051
IMG_3068
IMG_3068
IMG_3075
IMG_3075
IMG_3085
IMG_3085
IMG_3108
IMG_3108
IMG_3111
IMG_3111
IMG_3125
IMG_3125
IMG_3139
IMG_3139
IMG_3150
IMG_3150
IMG_3169
IMG_3169
IMG_3207
IMG_3207
IMG_3210
IMG_3210
IMG_3211
IMG_3211
IMG_3214
IMG_3214
IMG_3228
IMG_3228
IMG_3231
IMG_3231
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

6 червня 2026 р. у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся благодійний концерт фортепіанної музики «Пам’ять у серці звучить» здобувачів освіти класу кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства ФММ РДГУ Вікторії Прокопчук та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства ФММ РДГУ Лариси Яковенко. Організатори заходу – студентська наукова проблемна група «Мистецький кіноклуб ‘‘Видатні музиканти світу’’», науково-дослідна лабораторія творчих проєктів «Регіональна мистецька освіта» (кафедра інструментального виконавства ФММ РДГУ, керівник Вікторія Прокопчук) та асоціація діячів музичної освіти Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

 

Концерт став особливою мистецькою подією, сповненою глибокого емоційного змісту. У час, коли війна залишає болючий слід у долі кожної української родини, музика прозвучала як щира молитва пам’яті, вдячності та незламної віри у мирне майбутнє. Захід розпочався хвилиною мовчання на знак пошани до загиблих захисників і захисниць України, а кожен музичний твір став проникливим зверненням до людських сердець.

 

Програма концерту об’єднала твори українських і зарубіжних композиторів, що сповнені любові до рідної землі, світлого смутку та роздумів про цінність людського життя.

Особливе місце у концертній програмі посіла українська музична спадщина. Надзвичайного піднесення концерту надало ансамблеве виконання «Мелодії» Мирослава Скорика Вікторією Прокопчук та Ларисою Яковенко. Твір давно став символом духовної стійкості українського народу, а його проникливе звучання створило атмосферу щирого єднання.

 

Тепло були сприйняті слухачами фортепіанні ансамблі за участю викладачів та студентів, зокрема уривок із Симфонії № 3 Йоганнеса Брамса у виконанні Вікторії Прокопчук та Вікторії Кулик. Глибокий ліризм і філософська зосередженість відчувалися у творах Оксани Білаченко «Спомин» та Олександра Білаша «Роздум», які проникливо представила Алла Шрамович (клас канд. пед. наук, доц. Лариси Яковенко). Окремої уваги заслуговують виступи здобувачів освіти Дениса Олелі, Аліни Бабак, Марини Ковальчук та Вікторії Кулик (клас канд. пед. наук, доц. Вікторії Прокопчук).

 

Глибокий ліризм та душевна проникливість творів українського композитора Юрія Решетара, витонченість музики Фредерика Шопена, джазові обробки українських народних пісень Олександра Саратського у виконанні здобувачів освіти засвідчили високий рівень виконавської майстерності молодих музикантів та їхню вправність переконливо передавати різноманітні художні образи.

 

Найбільш емоційно насиченими моментами концерту стали виконання творів «Молитва за мир» Маріанни Король-Шехмейстер, «Проводжала мати» Ігоря Шамо та «Чорнобривці» Володимира Верменича у чотири руки Вікторією Прокопчук та Ларисою Яковенко. Ці композиції залишили незабутнє враження у слухачів та стали музичним втіленням материнської любові, болю втрати і незгасної надії на мирне майбутнє. Зворушливим завершенням концертної програми прозвучали твори Астора П’яццолли та Максима Канке, як символ надії та світла, яке народжується навіть після найтемнішої ночі.

 

Благодійний концерт «Пам’ять у серці звучить» став не лише демонстрацією творчих здобутків здобувачів освіти факультету музичного мистецтва РДГУ, а й важливою мистецькою акцією пам’яті, створивши атмосферу глибокого осмислення подій сьогодення та духовного єднання присутніх. Захід нагадав, що пам’ять живе доти, доки звучить музика та доки у людських серцях зберігаються любов, вдячність і шана до тих, хто віддав життя за свободу України.

Пам’ять у серці звучить… І звучатиме вічно…

 

Чинимо мистецький спротив та наближаємо Перемогу!

1
1
23
23
22
22
21
21
20
20
19
19
18
18
17
17
16
16
15
15
14
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
20260606bk
20260606bk
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Щорічно в третю неділю червня Україна відзначає День батька. Це свято встановлене державою, щоб сприяти зміцненню інституту сім'ї та підкреслити роль батька у родині.

Сучасне суспільство декларує, що справжня сила батьківства в надійній підтримці своїх дітей, у готовності завжди бути поруч, у бажанні турбуватися про їхню фізичну та емоційну безпеку.

Для багатьох із нас батько – це захисник і порадник, приклад для наслідування та міцна опора. Він той, хто разом із мамою від перших днів життя огортав ніжністю й допомагав пізнавати світ. Ми з трепетом у серці згадуємо затишні родинні вечори, наповнені веселими розвагами, теплими обіймами, щирим спілкуванням. А з роками розуміємо, що батьківська й материнська любов є святим оберегом, який освітлює наше життя.

Дороге товариство! Зараз багато українських чоловіків зі зброєю в руках захищають майбутнє своїх дітей і незалежність нашої держави. Тож День батька – це ще одна нагода підтримати воїнів, щоб наблизити Перемогу.

Нехай мудрість і духовна сила батька будуть для кожного з нас життєвими орієнтирами. Нехай у родинах панує злагода, а всі діти зростають у мирі та любові.

З повагою,
в.о. ректора РДГУ
Роман Павелків

23 червня в Україні відзначався Міжнародний олімпійський день. З цієї нагоди Перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук, за дорученням президента НОК України Вадима Гутцайта, вручив в.о. ректора Рівненського державного гуманітарного університету Роману Павелківу Подяку Національного олімпійського комітету України колективу університету за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху.

Ця висока відзнака є визнанням багаторічної роботи науково-педагогічних працівників, тренерів, студентів та випускників університету, які своєю працею, спортивними досягненнями та відданістю олімпійським цінностям прославляють Україну на міжнародній арені.

Особливо приємно відзначити, що до цієї нагороди причетні здобувачі освіти та випускники РДГУ, які представляли нашу державу у складах олімпійських збірних команд на літніх і зимових Олімпійських іграх. Серед них: Максим Кузнєцов (2026), Ян Гаврюк (2026), Михайло Романчук (2016, 2020, 2024), Олександр Гудима (2024), Володимир Мисливчук (2024), Анастасія Турчин (2020), Анастасія Новосад (2014, 2022), Олена Колесніченко (2016), Анна Хлістунова (2008), Катерина Дікіджі (2008), Тетяна Козаченко (1998, 2002, 2006), Андрій Демчук (1996) та Андрій Скварук (1996).

Символічно, що ця подяка вручена саме у Міжнародний олімпійський день – свято, яке об’єднує людей навколо ідей миру, дружби, взаємоповаги та прагнення до досконалості. Переконані, що спортивні традиції РДГУ й надалі сприятимуть вихованню нових поколінь спортсменів, тренерів і педагогів, які гідно представлятимуть Україну на найпрестижніших міжнародних спортивних аренах.

Щиро дякуємо Національному олімпійському комітету України за високу оцінку діяльності нашого університету та бажаємо нових звершень усій олімпійській родині України!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата відлунює болем у багатьох українських родинах і по-новому осмислюється в умовах повномасштабного вторгнення.

Упродовж ХХ століття нашу землю спустошили дві світові війни, на тлі яких українці боролися за свою державність. А сьогодні незалежна Україна вимушена захищатися від агресора. Пам’ять про жертви минулих воєн і російсько-української війни утверджує нас у прагненні до справедливості й миру.

Дороге товариство! Попри біль і втрати, ми наближаємося до Перемоги. Тож нашу віру в Збройні Сили невтомно підкріплюймо волонтерством.

Складаймо шану загиблим військовим і мирним мешканцям, бо їхні обірвані життя – це та надвисока ціна, яку платимо за свободу й незалежність.

В.о. ректора
Роман ПАВЕЛКІВ

В програмі прозвучить вітальне слово від в.о. ректора Романа Павелківа та директора студмістечка - Віри Бабак.

За участю мистецьких колективів факультету музичного мистецтва та художньо-педагогічного факультету:

  • вокального ансамблю та солістів-виконавців під керівництвом доц. Лілії Сверлюк;
  • студентів кафедри хореографії, клас викладачів Ілона Легкої та Лариси Волошиної.

Особливий подарунок для діток та дорослих від фокусника Максима Павловського, випускника-магістранта кафедри театральної режисури.

Ведуча - Тетяна Сокіл.

Солодкий стіл від організаторів заходу.

Запрошуємо!

 

Back to top