Студентам пільгових категорій, (сиротам, позбавленим батьківського піклування, студентам з особливими потребами та АТО)

на соціальну стипендію!!!!

Студентам 1 курсу!!!!!!!!!!

Набір документів (ксерокопія паспорту,свідоцтва про народження,ідентифікаційного коду та документів, що засвідчують пільгу) потрібно подати в бухгалтерію каб.29 вул. Ст.Банедри 12 (центральний корпус).

Студентам 2 та 5 курсів без академічної заборгованості!!!!!

Набір документів для пільги в оплаті за гуртожиток:

Ксерокопії

1.Паспорт

2.Прописка в гуртожитку

3.Свідоцтво про народження

4.Ідентифікаційний код

5.Студентський квиток або довідка з деканату,що є студентом.

6.Набір документів,що засвідчують статус (пільгу)

Документи здати до кінця жовтня 2019 р.

Вул..Пластова 41,5 гурт. 2 поверх 16 кабінет центр «Студентська соціальна служба»

У разі невчасного подання,
пільга нараховуватися не буде!!!!!!!!!!!!!!

Оголошення!!!!!!!

Подати документи на виплату соціальної стипендії, для всіх студентів першого курсу, а також для студентів, що вступили на магістратуру, які є пільговими категоріями, а саме студенти, сироти, позбавлені батьківського піклування, студенти з інвалідністю, студенти учасники АТО, та діти учасників АТО, а також студенти з малозабезпечених сімей!!!!!

Документи слід подати вул. Ст. Бандери 12, каб.29
«Бухгалтерія по виплаті стипендії студентам»