Сьогодні, 28 вересня, до РДГУ завітав голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, аби вручити державні нагороди працівникам університету.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм почесні звання отримали:

«Заслужений діяч мистецтв України» - ГАЛИНА АНДРІЇВНА ІВЧЕНКО, старший викладач кафедри Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.

«Заслужений працівник освіти України» - БАБАК ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ, директор Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету.

По закінченню офіційної частини, професорсько-викладацький склад та студенти університету у формі конструктивного діалогу поспілкувалися з голово ОДА, щодо сучасних проблем та викликів, які стоять перед нашою областю та, зокрема, містом Рівне.

Також студенти РДГУ не втратили можливості зробити фото на пам'ять з шановним гостем університету.