5 листопада 2020 року відбулися VІ Наукові читання «Інновації у музичній освіті та мистецтві», організовані Студентським науковим товариством Інституту мистецтв РДГУ. Науковий захід, що проходив дистанційно з використанням інтернет-платформи Zoom, об’єднав здобувачів мистецької освіти з Рівного та Львова. Отож, дотримуючись правил карантину, молодь активно долучається до нових форм наукового  спілкування.

Доповідачі з’ясовували особливості музичної освіти різних вікових груп – від дитини до дорослого. Адже для кожного треба знайти фаховий підхід, щоб світ мистецтва став невід’ємною частиною життя. Дослідники-початківці розглядали потенційні можливості музичного розвитку особистості як у навчальних закладах різних ступенів, так і в домашніх умовах.

Аналітичний погляд на сучасні проблеми музичної педагогіки та музикознавства -  це важливий крок професійного становлення майбутніх гуманітаріїв, добре підґрунтя для нових ідей і пропозицій.

Зустріч онлайн допомогла учасникам наукового заходу знайти однодумців і набути цінний дослідницький досвід.

куратор СНТ,

кандидат мистецтвознавства Тетяна Прокопович