Черговий тур проєкту #OlympicLab, який реалізовується Відділенням НОК України в Рівненській області за підтримки обласного комунального закладу «Спорт для всіх», відбувся в Рівненському державному гуманітарному університеті. Зокрема, для здобувачів першого курсу педагогічного факультету спеціальності 014 «Середня освіта(Фізична культура)» було організовано модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства» зазначеного проєкту з старшим викладачем кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту, учасницею трьох зимових Олімпійських ігор, майстром спорту міжнародного класу з фристайлу Тетяною Валеріївною Бутенко (Козаченко).  
Розпочався захід з вітального слова голови Відділенням НОК України в Рівненській області, директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Миколи Петренчука. Він представив титуловану спортсменку та розповів про розвиток фристайлу та здобутки рівненських спортсменів. Для всебічного ознайомлення з цим видом спорту здобувачам було продемонстровано відеофільм про підготовку, тренування та участь у змаганнях відомих спортсменів області та України.
Після цього, до розмови долучилася Тетяна Бутенко. Вона розповіла про свій шлях у світ спорту, особливості тренувань, участь у різноманітних змаганнях та досягнуті спортивні вершини. 
 Досхочу поспілкувавшись, юнаки та дівчата взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Олімпійська вікторина», де кращі знавці олімпійського спорту отримали відповідні відзнаки.
Завершився захід врученням всім його учасникам сувенірів від Відділенням НОК України в Рівненській області. Також олімпійську літературу та сувеніри отримав завідувач кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ Вадим Кирилович Кіндрат, який брав активну участь в організації та проведенні зазначеного заходу.

Back to top