У межах програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

У 2021-2022н.р. для українців передбачені такі квоти:

• до 5 квот для студентів на часткове навчання до ЗВО терміном на 10 місяців;
  • до 5 квот для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;
  • 5 квот для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2021р. (Studia Academica Slovaca).

Подача заявок триває до 01 квітня 2021н.р.

Запрошуємо до участі!

За детальною інформацією звертайтеся до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами (тел.: +38068 959 88 76, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).