Шановні працівники університету!

Наказом в.о. ректора по університету від 27.11.2020 р. № 221-01-01 створена робоча комісія з підготовки проекту колективного договору у складі:

1. Павелків Р.В. – перший проректор, голова комісії, обраний на першому засіданні.
  2. Петрівський Я.Б. – проректор з навчально-виховної роботи.
  3. Андрощук М.С. – головний бухгалтер.
  4. Мельник М.М. – начальник відділу кадрів.
  5. Костишин В.С. – начальник юридичного відділу.
  6. Шидловський А.І. – голова профкому, секретар комісії, обраний на першому засіданні.
  7. Михальчук Р.Ю. – голова комісії профкому з охорони праці, заступник голови профкому.
  8. Крівцов В.В. – голова комісії профкому з питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, член профкому.
  9. Гуменюк О.В. – член комісії профкому з питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, член профкому.
  10. Оксенюк І.Г. – член комісії з оздоровлення членів профспілки та їх дітей, член профкому.
  11. Мельник В.В. – член комісії профкому з виробничої та організаційно-інформаційної роботи, член профкому.

Усі пропозиції до колективного договору можна подавати у робочу комісію для голови або секретаря комісії упродовж роботи комісії.

Нагадуємо, що колективний договір затверджується на засіданні конференції трудового колективу університету.

Проект колективного договору з додатками, опрацьований робочою комісією, буде розміщений на сайті університету.

Робоча комісія