Відзначати ювілеї ― це завжди гарна нагода зустрітися з приємними людьми, з однодумцями. А ювілей такої особи ― жінки, письменниці, музиканта, поліглота, громадської діячки, філософа, ― то унікальна подія. В Україні та світі цей день, 25 лютого, означений важливою датою ― Днем народження Лариси Петрівни Квітки-Косач. Особистості настільки визначної, що дослідження її життєвого та творчого шляху тривають і сьогодні. Тому наукова спільнота також долучилась до всеукраїнських заходів з нагоди святкування ювілею письменниці.

В умовах всесвітньої пандемії жодні обмеження не стали на заваді у проведенні студентського міжвузівського вебінару "ПЕДАГОГІЧНІ ІДЕЇ ТА КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЕСІ УКРАІНКИ", присвяченого 150-річчю славетної письменниці-волинянки. Серед учасників були студенти та викладачі таких закладів вищої освіти: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету "Острозька академія", Рівненського державного гуманітарного університету, Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а також Бартошицької школи імені Лесі Українки (Польща). У ході вебінару було обговорено вплив родинного виховання в сім'ї Драгоманових-Косачів на розвиток прогресивних поглядів Лесі Українки, формування всебічно розвиненої творчої особистості майбутньої письменниці, значення самоосвіти для дитини тощо.