Матеріали сайту http://charivne.info

Студенти Рівненського державного гуманітарного університету приготували гігантський бутерброд.

Майже чотири години студенти психолого-природничого факультету, факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики готували його з різних інгредієнтів: сало, ковбаса, огірки та помідори, паштет та оселедець.

Довжина бутерброда-велетня – близько 7,5 метрів, і  складається він з 400 канапок.

Ідея створення бутерброду належить студентам. Так хлопці вирішили зробити незвичний подарунок для одногрупниць - студенток напередодні Свята весни.

- Ми вирішили зробити щось незвичне та оригінальне. Цього разу це - бутерброд. Минулого року ми готували піцу, а в подальших планах - здивувати наших хлопців величезним тортом.  – розповіла директорка студентського містечка Віра Бабак.

Ми намагались зробити абсолютно різні види бутербродів, щоб кожен міг скуштувати свій улюблений. Нам приємно, що наші хлопці змогли втілити у життя цю ідею, а ми звичайно їм допомогли. - додає Наталія Балащак, голова Студради РДГУ.