Шановні колеги!

Університет економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy), Польща, запрошує до участі у міжнародному онлайн-стажуванні 19-23.04.2021.

Теми та лінки для реєстрації:

Тема 1: Європейська та польська системи вищої освіти: практика, досвід, інноваційні методи навчання.

Лінк для реєстрації:  Анкета / Тема 1. Європейська система освіти

Тема 2: Міжнародні гранти та дослідницькі проекти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи.

Лінк для реєстрації: Анкета / Тема 2.Міжнародні гранти

Програми та оплата.

Програми стажування додаються.

Реєстрація триває до 14.04.2021. Реквізити для оплати 150 євро надішлемо зареєстрованим учасникам.

Мова стажування - українська, російська, польська (з синхронним перекладом).

Організаційні питання.

В роботі використовуємо Microsoft Teams.

При потребі проводимо пробне підключення.

По закінченню стажування (дистанційний онлайн-курс+індивідуальна робота) видається диплом на 180 годин (6 кредитів) та додаток до диплому з переліком охоплених тем.

Oригінали документів надсилаємо в Україну поштою, рекомендованим листом.

Для реєстрації та у випадку виникнення додаткових питань - звертайтеся до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ (тел. +38068 959 88 76, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)