Традиційні читання поезій Тараса Шевченка «Я на сторожі коло їх поставлю Слово» з нагоди 207-ї річниці від його дня народження та 170-ї річниці з часу смерті відбулися в стінах філологічного факультету РДГУ. Шевченкове слово доносили Марчук Катерина («Минають дні, минають ночі…»), Вознюк Ганна (Уривок із поеми «Гайдамаки»), Данілович Мирослава («Доля»), Сойко Марина («Хіба самому написать»), Наумчук Ілона («Лілея»), Стасюк Катерина («Сон (У всякого своя доля…)»), Прокопчук Тетяна (Уривок із поеми «Марія»), Сич Ірина («Думка»), Дем’янов Олександр («Ой чого ти почорніло, зеленеє поле?»), Сергійчук Анна («Реве та стогне Дніпр широкий»), Заяць Вікторія (Уривок із поеми «Княжна»), Кулик Ірина («Ну що б, здавалося, слова…»), Колос Євгеній (Уривок із поеми «Сон»), Анна Стичаковська («Русалка»), Іван Кречмаровський («Заповіт»). Зі вступним словом до учасників читань звернулась кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Ірина Анатоліївна Бестюк.