Звітня конференція проблемної групи студентів РДГУ «Актуальні проблеми толерантності та міжкультурної комунікації на етапі євроінтеграційних процесів України»

16 квітня 2021 року відбулася перша звітна конференція науково-дослідної проблемної групи студенів РДГУ «Актуальні проблеми толерантності та міжкультурної комунікації на етапі євроінтеграційних процесів України» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Білоус Т.М.

Обговорювались результати проведення студентами науково-методичних досліджень під час проходження виробничої практики у школі. А саме – формування міжкультурної компетентності у школярів різних вікових ланок; сучасні методи та техніки для ефективного навчання толерантності та формування міжкультурної компетентності школярів; роль навчальних ресурсів у цьому процесі.

Свої дослідження представили Вишневська Ірина, Волковська Ірина, Сергейчук Наталя, Люклянчук Єлизавета, Дитюк Ольга, Самсонюк Яна,  Тимощук Тетяна.

В дискусії по обговоренню взяли участь Ніколайчук Г.І. – декан філологічного факультету РДГУ, Ногачевська І.О. – кандидат психологічних наук, Капелюх Д.П. – заступник декана з виховної роботи філологічного факультету.