21 квітня 2021р. відбувся вже третій модуль Єврошколи “EU STUDY DAYS 2021”, у якому взяли участь студенти Сергейчук Наталя, Волковська Ірина, Дитюк Ольга, Тимощук Тетяна, Самсонюк Яна, Вишневська Ірина та аспірантка Кінащук Анастасія філологічного факультету РДГУ.

Упродовж двогодинної онлайн-роботи учасники Єврошколи прослухали лекцію Ольги Біденко на тему: “Проектування молодіжних ініціатив”, а також мали змогу спробувати проектувати власні ідеї та втілювати їх у самостійні проекти, заявки яких потім буде відібрано для реалізації за підтримки ЄС.

Бажаємо учасникам Єврошколи гідно представити наш заклад серед ЗВО України до здобути перемогу у відборі заявок!

Ми дякуємо Eu Study Days in Ukraine за Вашу працю та нові можливості, які Ви відкриваєте перед молоддю України!

Захід організовано зусиллями Eu Study Days in Ukraine та за підтримки Філологічного факультету та Центру міжнародних відносин в РДГУ.

Лекція Юлії Біденко

Учасники Єврошколи разом з Юлією Біденко та організатором пані Людмилою