19 травня 2021 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті відбувся День відкритих дверей у форматі Онлайн для майбутніх вступників - випускників загальноосвітніх навчальних закладів, училищ і  коледжів Рівненської, Волинської, Тернопільської та Хмельницької областей.

У ньому взяли представники ректорату, приймальної комісії, деканатів, випускових кафедр, студентського активу факультетів. Зі словом про університет до учасників зустрічі звернувся перший  проректор, доктор психологічних наук, професор Павелків Р.В. Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Левчук В.В. ознайомив учасників з особливостями вступної кампанії 2021 р. та відповів на питання майбутніх вступників.

Представники факультетів: психолого-природничого (Мартинюк Т.О., Мовчко О.), історії, політології та  міжнародних відносин (декан, доцент  Шеретюк В.М., доцент Пальчевський Р.С., доцент Карпухіна Т.О., студентський актив), філологічного (доценти Павлюк Н.П. та Капелюх Д.П.), педагогічного (доцент Синьчук О.М., члени студактиву), математики та інформатики (доцент Сінчук О.М.), документальних комунікацій, менеджменту, технологій і фізики (заст. декана, доцент Савченко О.Р., доцент Герасименко О.А.), художньо-педагогічного (декан, доцент Дзюбишина Н.Б., доцент Тюска В.Б., студдекан Бурчак А.), інституту мистецтв (директор, професор Сверлюк Я.В., доцент Бондарчук А. Я.) ознайомили онлайн-аудиторію зі спеціальностями для здобуття вищої освіти в РДГУ та перспективами професійної діяльності випускників,  продемонстрували відеоролики і презентації, які доповнили усні повідомлення візуальним матеріалом про навчальний процес та багатогранне студентське життя,  відповіли на питання майбутніх вступників.

З ініціативи відповідальної за організацію маркетингової діяльності в університеті доцента Крет О.В. активні учасники отримали корпоративні подарунки. Змістовна комунікація учасників онлайн-зустрічі відбулась завдяки модераторам – ст. викладача кафедри документальних комунікацій та бібліотечної справи Кондратюк М.М. та студента 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» художньо-педагогічного факультету Свинцицького М., а також групи технічного забезпечення: доцента Герасименка О.А. та Бакунця А.М.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу  доц. Т.І. Черніговець