«Живи, Україно!

Живи для краси, для сили,

Для правди, для волі».

(Олександр Олесь)

З 1  по 8 вересня 2021 р.

науковою бібліотекою РДГУ

були проведені заходи, присвячені

30-річчю Незалежності України.

В читальному залі №1 (навчальний корпус №5,

вул. Пластова, 31) був представлений буктрейлер

«За честь, за славу, за народ», в якому взяли участь студенти факультетів:  історії, політології та міжнародних відносин,  філологічного, педагогічного, психолого-природничого, математики та інформатики, художньо-педагогічного.

В читальному залі №3 (Навчальний корпус №4,

вул. Толстог,3)  для студентів  факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій і фізики була проведена  інформаційна година «Моя Україна – єдина та вільна».

До уваги студентів та викладачів на абонементах та в читальних залах наукової бібліотеки  експонуються виставки літератури, присвячені 30-річчю Незалежності України, на яких представлені монографії науковців, статті з періодичних видань та збірників наукових праць, спогади, фотодокументи, інші матеріали, що висвітлюють історичний шлях державотворення України.