У Рівненському державному гуманітарному університеті 30 вересня 2021 року відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти

З вітальним словом та святковою промовою виступив ректор Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Руслан Михайлович Постоловський.

Викладачі, співробітники та студенти університету були нагороджені почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки, Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненського державного гуманітарного університету.

У святковому концерті взяли участь студенти і викладачі Інституту мистецтв та кафедри хореографії художньо-педагогічного факультету.

Ведучі – кандидат політичних наук, доцент Ірина Андрощук та студент кафедри духових та ударних інструментів Євгеній Макаров.

Головний режисер – народний артист України Святослав Мельничук.

Святкова промова ректора Рівненського державного гуманітарного університету
заслуженого діяча науки і техніки України, професора Руслана Михайловича Постоловського

Духовий оркестр кафедри духових та ударних інструментів.
Художній керівник та диригент – заслужений артист України Олександр Сіончук

«Молитва за Україну». Виконують Яна Малей та Олександр Павлюк

Наталія Май «Вчителю». Виконує Ліза Ільїн

«Додому лелеки летять». Виконує Юлія Олійник

«Скрипка грає». Виконує лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Дячук

Подарунок від студентів кафедри хореографії композиція «Flamenco Tangos». Хореографія Ольги Гордєєвої

Філіп Кутев «Бре, Петрунько». На сцені хор «Сопрано» кафедри хорового диригування.
Художній керівник та диригент – Оксана Дем’янюк. Концертмейстер – Жанна Рибак. Ударні – Олександр Дем’янюк

Лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Мазур та Дар’я Музичук.
Музика із кінофільму «Запах жінки»

Ведучі – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та соціології Ірина Андрощук
та студент кафедри духових та ударних інструментів Євгеній Макаров

Автор сценарію та режисер – народний артист України Святослав Мельничук