Проблемним полем конференції є актуальні питання освіти і науки, зокрема:

• Розвиток освіти України в умовах інформаційного суспільства: виклики та перспективи.
  • Імплементація цифрової інклюзії в освітнє середовище закладів освіти.
  • Виховання дітей та молоді у цифровому просторі.
  • Роль бібліотек у цифровій інклюзії.
  • Підготовка майбутніх учителів початкових класів до роботи в новій українській школі в умовах інформаційних змін.
  • Професійний розвиток майбутніх педагогів

Конференція обʼєднала науковців, педагогів, науково-педагогічних працівників, представників державних інституцій, провідних фахівців з різних галузей та усіх небайдужих до проблеми розвитку освіти України в умовах інформаційного суспільства, цифровізації освіти та імплементації цифрової інклюзії в освітнє середовище закладів освіти, виховання сучасного підростаючого покоління у цифровому просторі. А також вагомого впливу бібліотек як освітнього осередку цифрової інклюзії, підготовки і професійного розвитку майбутніх педагогів до роботи в умовах інтеграції до європейського інформаційного суспільства.

Відтак важливим є об’єднання зусиль на національному рівні з метою розвитку культури підтримки осіб з особливими освітніми потребами та забезпечення доступу до комунікації усім зацікавленим субʼєктам процесу реабілітації ментального здоров’я.

Завдяки сучасним технологіям створюється можливість адаптуватися до викликів та проблем сучасного суспільства, що визначає шлях України в майбутнє.