15 грудня 2021 року відзначено переможців II етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток закладу вищої і фахової передвищої освіти! Для гуртожитків-переможців придбано побутової техніки на 123 тисячі гривень з обласного бюджету.

Отже, кращими стали:

І місце - гуртожиток 7 РДГУ та гуртожиток 2 Автотранспортного фахового коледжу НУВГП; ІІ місце - гуртожиток 2 НУВГП та гуртожиток 1 Сарненського педагогічного фахового коледжу РДГУ; ІІІ місце - гуртожиток 10 НУ Острозька академія та гуртожиток Костопільського будівельно-технологічного фахового коледжу НУВГП.

Відзначаємо чергову перемогу у огляді-конкурсі Рівненського державного гуманітарного університету!

Також за вагомий особистий внесок у створення належних умов проживання у студентських гуртожитках, організації самопідготовки і дозвілля студентської молоді, формування здорового способу життя, роботу органів студентського самоврядування грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджено Бабак Віру Михайлівну – директора студмістечка РДГУ та Шевчук Людмилу Миколаївну – завідувача гуртожитку № 7.

Вітаємо!!! Бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання і нових перемог!