В межах проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом») команда педагогічного факультету РДГУ (доц. Баліка Л. М., проф. Петренко О. Б., доц. Суржук Т. Б., доц. Гудовсек О. А, доц. Костолович Т. В., доц. Стельмашук Ж. Г., доц. Третяк О. М.) упродовж вересня – грудня 2021 року пройшли навчання у межах трьох модулів, кожен з яких передбачав вивчення окремих аспектів фінського досвіду, як-то: «Планування, впровадження та оцінювання освітніх програм підготовки педагогічних працівників», «Підготовка вчителів у ЗВО/ЗФПО», «Оцінювання в педагогічній освіті – фінський досвід» й ін.

Жваву дискусію викликали теми «Критерії оцінювання дипломних робіт на здобуття ступенів бакалавра та магістра», «Сильні сторони та виклики в оцінюванні дипломних робіт на здобуття ступеня вищої освіти», обговорення освітньої програми бакалавра спеціальності учитель початкових класів та освітньої програми магістра у сфері освіти.

Щиро дякуємо всім учасникам і тренеркам за продуктивну роботу, за новий досвід, цікаві практики, методики, творчу атмосферу.