На базі факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було започатковано й проведено перший конкурс «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?» задля реалізації задекларованих законодавчих норм про академічну доброчесність у закладах вищої освіти, посилення дієвості політики, стандартів та процедури дотримання академічної доброчесності.

Рівненський державний гуманітарний університет представляла здобувачка наукового ступеня PhD першого року навчання за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Голя Галина (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Бричок Світлана Борисівна).

Авторське відео Галини Голя засвідчило високий рівень її обізнаності у проблематиці академічної доброчесності, презентувало досвід просвітницької діяльності щодо сприяння академічної доброчесності серед здобувачів освіти Луцького педагогічного коледжу.

Щиро вітаємо Галину Голя та її наукового керівника С. Б. Бричок з перемогою у конкурсі й бажаємо подальших звершень!

Дякуємо колективу факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за актуальну ініціативу й започаткування цікавого конкурсу!