Студенти з інвалідністю Рівненського державного гуманітарного університету досягають високих результатів у різних видах спорту. З метою профорієнтації за підтримки центру «Студентська соціальна служба» організована зустріч студентки РДГУ, випускниці психолого-природничого факультету, майстра спорту України, призеркою чемпіонату світу та Європи з пауерліфтингу, який проходив в місті Бакуриіан Грузія - Юлищик Юлії з учнями 5го класу школи № 10 м. Рівного. Де Юлія посіла друге місце в троєборії: сума трьох вправ: присідання, жим, станова тяга і 3 з пауерліфтингу.  Учні отримали змогу почути цікаву розповідь про тренування, харчування спортсменки та навіть майстер-клас з основного комплексу вправ на тренуваннях.