З 9 серпня по  16 серпня 2022 року РДГУ проводить творчі конкурси для вступу на навчання за спеціальностями 017 «Фізична культура та спорт», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 024 «Хореографія», 025 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво» та індивідуальні усні співбесіди.

Проходження індивідуальної усної співбесіди саме у ці строки є обов’язковою умовою для участі в конкурсному відборі на місця державного замовлення.

Реєстрація для участі в творчому конкурсі  та індивідуальній усній співбесіді буде відбуватись з 29 липня 2022 року до 8 серпня 2022 року.

Перелік документів, необхідних для реєстрації на творчий конкурс та вступні іспити:

1) заява;

2) паспорт або ID – картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (копія);

3) документ про повну загальну середню освіту  або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня (копія);

4) дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

 

Заяву (посилання) та зазначені копії документів можна подавати особисто або надіслати відповідні сканкопії на електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Важливо! В заяві обов’язково треба вказати, в якому потоці творчого конкурсу (за Графіком проведення творчих конкурсів та індивідуальних усних співбесід) Ви плануєте взяти участь.

Для вступників спеціальностей 017 «Фізична культура та спорт», 024 «Хореографія» обов’язковим є проходження медичних оглядів до 7 серпня на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

 

УВАГА!  Реєстрація  для  участі  в  творчому  конкурсі або індивідуальній усній співбесіді не  вважається фактом подачі заяви вступника для вступу на навчання до Університету.

Back to top