Впродовж вересня 2022-2023 навчального року наукова бібліотека ознайомила студентів-першокурсників усіх факультетів з основами інформаційної культури. В рамках проведених заходів студенти отримали необхідну інформацію на допомогу освітньому процесу :

• головний бібліотекар Буравкова Л.М. ознайомила студентів із діяльністю наукової бібліотеки, її провідними напрямами роботи, фондами, електронними та традиційними інформаційно-пошуковими системами (електронним каталогом, базами даних, Інституційним репозиторієм РДГУ тощо);
  • працівники читального залу періодичних видань Степанюк І.С. та Кучерук І.М. провели огляд фахових видань за профілем обраних спеціальностей;
  • працівники читального залу №1 Братащук О.В. та Радюк Г.П. ознайомили студентів з правилами користування науковою бібліотекою, організацією обслуговування користувачів.

Увазі присутніх студентів був представлений відеофільм «Наукова бібліотека РДГУ реалізує ваше право на інформацію», створений авторським колективом наукової бібліотеки, який підсилив сприйняття відомостей про її інформаційні можливості на допомогу освітньому та науковому процесам РДГУ.