2 листопада представники Рівненського районного управління ГУ ДСНС Вадим Чубик, Олексій Нагачевський та Дмитро Ружицький провели лекцію з питань пожежної безпеки для студентів першокурсників Рівненського державного гуманітарного університету.

Зокрема, рятувальники нагадали здобувачам вищої освіти правила протипожежної безпеки, алгоритм дій у випадку виникнення пожежі та як правильно використовувати первинні протипожежні засоби у випадках пожеж. Окрім того, лектори наголосили на основних правилах пожежної безпеки в осінньо-зимовий період та правилах користування побутовими електроприладами.

Наостанок, представник Навчально-методичного центру цивільного захисту розповів студентам як  поводитися у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.