З 29 жовтня по 01 листопада у Чернівцях пройшов Чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк серед усіх вікових категорій. Успішно виступили на цих змаганнях студенти першого курсу спеціальності 014 "Середня освіта. Фізична культура" майстер спорту міжнародного класу - Олександр Гудима та спеціальності 017 "Фізична культура і спорт", кандидат у майстри спорту - Роман Волос.

Олександр двічі піднімався на п'єдестал ставши переможцем у дисципліні "Шорт-трек" та задовільнився бронзовою нагородою у "Крос-кантрі". Роман показав третій результат у дисципліні "Елімінатор". Окрім цього варто відзначити, що таку ж нагороду у дисципліні "Крос-кантрі" здобула наша минулорічна випускниця - Аліна Кривульська!

Професорсько-викладацький склад щиро вітає студентів з високим результатом та бажає нових перемог у майбутньому! Все буде Україна!