8 листопада в РДГУ відбулася зустріч в.о. ректора РДГУ проф. Р. В. Павелківа зі спортсменами університету, які брали участь у нещодавньому Чемпіонаті України з велосипедного спорту – маунтенбайк.

Проф. Р. В. Павелків привітав учасників зустрічі з досягненням високих результатів в цих змаганнях і виразив подяку їхньому тренеру – Заслуженому тренеру України Федорчуку В.О. за якісну підготовку спортсменів університету.

Роман Володимирович обговорив з учасниками зустрічі питання навчання здобувачів вищої освіти та подальшого розвитку велосипедного спорту в університеті.

Проф. Павелків Р.В. вручив посвідчення майстра спорту міжнародного класу здобувачу вищої освіти 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Гудимі Олександру та посвідчення майстра спорту України – здобувачу вищої освіти факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики Радюку Павлу.

Нагадаємо: Гудима Олександр, здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), здобув бронзову медаль у дисципліні “Крос-кантрі” та золоту медаль у “Шорт-трек”.