За ініціативи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»», Відділенням НОК України в Рівненській області, а також професорсько-викладацького складу кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту у спортивній залі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся обласний фестиваль з доджболу. Його учасниками стали майбутні учителі фізичної культури та тренери, загалом вісім команд. Перед цим організатори провели майстер-клас та серію тренувань з детальним роз’ясненням правил учасникам. І як результат – кожна з команд змогла виробити власну тактику ведення гри. Після динамічної розминки, яку провела в рамках проєкту НОК України «Do Like OLYMPIANS» Ілона Панчук, викладачка кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ, розпочались справжні доджбольні батли. На спортивному майданчику було досить гаряче! Команди підтримували чисельні вболівальники.

У підсумку – найкращий результат показала команда групи «Т–11». Друге місце вибороли студенти групи «Ф–41», а бронзові нагороди дістались команді групи « Ф–11». Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями і призами від співорганізатора заходу – Відділення НОК України в Рівненській області .