Вітаємо Вас з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.

Сьогодні ми усвідомлюємо вагу та цінність українського слова. Українська мова стала зброєю, захистом і символом нескореності. Під час повномасштабної війни з російським агресором наша мова змінюється сама і змінює світ. Популярними стали слова українських стрілецьких пісень та гасла на кшталт «Слава Україні! Героям слава!». На майданах європейських міст люди виходять на акції з україномовними плакатами, а чимало зарубіжних волонтерів і політиків висловлюють українською слова підтримки нашому народу.

Бажаємо, щоб материнське слово було для Вас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови.

Члени кафедри теорії і методик

початкової освіти

Студенти педагогічного факультету РДГУ пишуть Всеукраїнський диктант національної єдності