24 листопада 2022 року в рамках Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2022» в режимі онлайн відбудеться круглий стіл «Реформи в освіті – здорові та активні діти і молодь».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти), викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безкоштовна. Початок о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/xQZpGidz488U2cv5A

Учасники круглого столу зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: +38(067)756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк; +38(097)842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.